Ubezpieczenie domu lub mieszkania

Ubezpieczenie domu lub mieszkania

Niezależnie od tego czy potrzebujesz pełnego pakietu ubezpieczenia czy najtańszego OC, porównamy dla Ciebie oferty kilkunastu ubezpieczycieli i przedstawimy najlepsze z nich. Doradzimy przy wyborze zakresu i odpowiemy na dodatkowe pytania.

Dom
jednorodzinny
Mieszkanie
własne
Mieszkanie
na wynajem
Dom
letniskowy
mieszkanie
Pełna opieka ubezpieczeniowa

Po zawarciu polis czuwamy nad terminami polis i rat, obsługujemy polisy, a także doradzamy co robić w razie powstania szkody.

Co wchodzi w zakres ubezpieczenia domu lub mieszkania?

Możesz wybrać wszystkie elementy lub tylko wybrane – w zależności od Twoich potrzeb
Ubezpieczenie murów i stałych elementów

Ubezpieczenie budynku oraz drzwi, okien, elementów wykończenia, instalacji i urządzeń technicznych, wyposażenia łazienki itp.

Ubezpieczenie wyposażenia

Ubezpieczenie mebli, sprzętu AGD, audiowizualnego i RTV, przedmiotów użytku domowego itp.

Ubezpieczenie rzeczy osobistych

Ubezpieczenie odzieży, sprzętu fotograficznego, elektronicznego, komputerowego oraz telefonów komórkowych, sprzętu sportowwego itp.

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym

Ubezpieczenie od szkód wyrządzonych osobom trzecim przez domowników (w tym dzieci) i zwierzęta.

Ubezpieczenie assistance

Organizacja i pokrycie kosztów pracy specjalistów takich jak np. hydraulik, ślusarz, elektryk, informatyk itp.

Rozszerzenie ochrony

Ubezpieczenie budynków wynajmowanych, ubezpieczenie budynków gospodarczych itp.

INSUO Ubezpieczenia – o nas

Współpracujemy z kilkunastoma towarzystwami ubezpieczeniowymi. Zajmujemy się zarówno ubezpieczeniami indywidualnymi (takimi jak ubezpieczenie samochodu, domu czy mieszkania), jak i firmowymi (ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej, floty pojazdów, pracowników i inne).
Porównanie ofert kilkunastu firm
Możliwość zdalnego zawarcia polisy
Akceptujemy płatności kartą
Parking przy biurowcu

Jak uzyskać ofertę?

Szanujemy czas i wygodę naszych Klientów, dlatego najczęściej pracujemy w następujący sposób:

Zostaw swoje dane kontaktowe w formularzu na dole strony lub skontaktuj się z nami telefonicznie (+48790797304) albo napisz e-maila. Ustalimy jakiego ubezpieczenia potrzebujesz i poprosimy Cię o potrzebne dane.
Przygotujemy oferty zgodne z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami, wybrane spośród kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych. Następnie omówimy najważniejsze punkty każdej oferty.

Po wybraniu oferty przygotujemy polisę i umówimy się na podpisanie w naszym biurze w Toruniu przy ul. Żółkiewskiego. Jeśli wolisz, możemy (w większości przypadków) zawrzeć polisę zdalnie, przez internet.

W razie potrzeby zmiany danych, doubezpieczenia lub innych pytań będziemy do dyspozycji. Z wyprzedzeniem przypomnimy Ci o zbliżającym się terminie polisy, aby przygotować ofertę odnowienia. Jeśli wybierzesz płatność ratalną, będziemy także przypominać Ci o zbliżających się terminach rat.

Zostaw swoje dane – skontaktujemy się w celu przygotowania oferty

Zostaw swoje dane i określ dogodny termin rozmowy, a my skontaktujemy się telefonicznie lub e-mailowo, aby uzyskać podstawowe informacje potrzebne do przygotowania ofert.

Administratorem danych osobowych jest firma INSUO Ubezpieczenia, ul. Żółkiewskiego 37/41, 87-100 Toruń, NIP:8792587484, REGON: 364465240. Podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości przygotowania ofert i obsługi ubezpieczenia. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania i ochrony danych osobowych, informacja o dystrybutorze ubezpieczeń oraz procedura reklamacyjna znajdują się tutaj

Wolisz zadzwonić?

+48 790 797 304